Karma Ciltler için: Yves Rocher

YvesRocherBu hava kirliliği içinde yaşarken yüzümüzü sadece suyla yıkamak mümkün olmuyor maalesef… O yüzden de cildimize en uygun yüz yıkama jeli ve solüsyonu bulmamız gerekiyor. Benim gibi karma özellikte ki yer yer yağlı yer yer kuru cildi olanlar için bu iş biraz daha karışık olabiliyor. Çünkü kullandığım ürünler yüzümün bir bölgesine iyi gelirken diğer kısmı için tam bir kabus olabiliyor.

Bitkisel içerikli ürünler satan Yves Rocher markasının daha önce dudak nemlendiricisi ve duş jelini kullanmıştım. Bir kampanya kapsamında da yüz yıkama jeli, tonik ve nemlendirici kremini oldukça uygun fiyata almıştım (şuan Yves Rocher ‘ın sitesinde 3’lü set: 79 TL ). Cildimi kurutmadan temizlediğini hissediyorum. Kullandıktan sonraki bıraktığı hissi de seviyorum. Ben de kampanya için de 3’lü bir set almıştım fakat kapağını açık unuttuğum için serinin nemlendirici kremi, neredeyse dondu ve miladını tamamlayarak veda etti. O yüzden nemlendici kremi için çok yorum yapamıyorum.

Kendimi eleştireceğim bir konu var o da düzenli tonik kullanmamam. Her aldığım sette yüz yıkama jeli çok az kalırken, tonik yarıya bile gelmiyor. Bu konuda kendimi uzun süreli disiplin edemiyorum. Yine aynı şey oldu, yüz yıkama jeli çok az kalmasına rağmen, tonik daha yarıya bile gelmedi.

Cildimizi sevelim, iyi davranalım, iyi bakalım ki yılların etkisinden ve bu kirli havadan koruyabilelim 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*