Clinique.com.tr Alışverişim

Malum yaşın ilerlemesiyle, kırışıklıklarımız da boy göstermeye başladı. Ben de önlemimi erken alayım dedim ve iyi bir göz kremi bakaya başladım. İnternette bir çok marka hakkında çeşit çeşit yorumlar var fakat güzel yorum alan ürünlerin fiyatları biraz el yakıyor. Ben de en son yorumları okuyarak Clinique All About Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi almaya karar verdim, Clinique.com.tr üzerinden ürünü incelerken yaptığınız herhangi bir alışverişinize iki adet deneme ürünü gönderdiklerini gördüm. Bunun üzerine o kadar para vermeden daha ucuz bir ürün alayım ve göz kremini de denemiş olurum dedim.

Clinique tarafından hazırlanan küçük 3 Adımlı Cilt Bakım Setleri’nden yağlı ciltler için olanını aldım. Paket içeriği ise şöyle :

  • Likit Yüz Temizleme Jeli 30ml
  • Clarifying Lotion Arındırıcı Losyon 3 30ml
  • Dramatically Different Nemlendirici Jel 15ml
  • Kozmetik Çantası

Açıkçası kaç ml oldukları yazmasına rağmen ben daha büyük ürünler bekliyordum. 3 gündür sabah akşam azimle kullanıyorum ve cildimde gözle görülür bir değişiklik var. Önceden yüzüm pütür pütürdü fakat üç gündür baya pürüzsüzleşti bu nedenle paraya kıyıp bu ürünlerin büyük boylarını da almayı planlıyorum. Fakat Trendyol gibi sitelerdeki indirimleri takip etmek daha mantıklı olur kendi sitesinden almaktansa.

clinique_3_adimli_bakim_seti

Bu paket ile istediğim 2 adet deneme ürünü de geldi. Onlar da :

  • Repairwear Uplifting Firming Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi Deneme Boy 7 ml
  • All About Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi Seyahat Boy 5 ml

clinique_repair_uplifting_krem

clinique_all_about_eyes_kremİlk ürün normal yüz için kırışıklık kremi, sürüyorum fakat bir beklentim yok çünkü göz çevresi dışında kırışıklığım yok 🙂 Fakat göz kremi de çok başarılı sürmeden önce ayna karşısında gülüyorum ve sürdükten sonra gülüyorum kremin etkisini test ediyorum. Benim için de eğlence oluyor 😛

Ürünler sipariş verdikten 1 gün sonra kargolandı. Deneme boyu ürünleri ve gönderim hızından dolayı Clinique.com.tr den alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Fakat ürünlerinizi belirledikten sonra başka sitelerde indirimleri de takip etmenizi tavsiye ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*