ÇOMÜ Dardanos Uygulama Oteli

Plaj

Geçen sene kurban bayramında ailemle Çanakkale’ye gitmiştik ve kalacak yer ayarlamamıştık. Babamın aklına geldi ve “üniversite misafirhanesi varsa kalalım” dedi. Biz de Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi’ne gittik. Zaten gider gitmez de hayran kaldık. Şehrin biraz dışında ağaçlık bir bölgede denize sıfır bir misafirhane. Daha yerleşkeye girer girmez düzeni ve temizliği ile dikkat çekiyor. Geçen sene çok memnun kalınca bu sene de gitmeye karar verdik fakat bir tek arife günü için yer bulabildik. Yine de çok güzeldi. Kendine özel plajı sayesinde rahatça denize girebiliyorsunuz. Odalar oldukça temiz ve her odada TV ve buzdolabı bulunmakta. Sabah kahvaltısı açık büfe ve boğaz manzaralı 😀 Zaten tatilin en zevkli yanı da boğazdan geçen tanker ve gemilerin nereden gelip nereye gittiğini tahmin etmeye çalışmak 😀

Misafirhane Odaları
Misafirhane Odaları

Ayrıca akşam yemeği de yemek isterseniz çok uygun fiyata istediğiniz yemeği sipariş verip yiyebiliyorsunuz. Biz 3 kişi bir gece için oda kahvaltı 165 TL ödedik. O imkanlar ve temizlik için bence gayet uygun bir fiyat.

Plaj
Plaj

Otel ile ilgili detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.

Zaten aradığınız tatil köyü değilse, başka ne istersiniz bir otelden bilemiyorum. Biz ailecek Dardanos Uygulama Oteli’ne bayılıyoruz.

Sizlerin de farklı şehirlerde bildiğiniz temiz uygulama oteli ve misafirhaneler var ise bizler ile paylaşırsanız seviniriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*