Elektriklenen Saçlara : Small Talk – Bed Head

044FullSizeRenderElektriklenen, yatışmayan saçlar ile ilgili sorunu olmayan yoktur sanırım.  Var olanlar da ne kadar şanslı olduklarının farkında değillerdir bence. Ama benim tüm bu sorunlara ilave bir de yağlı saç problemim var. Bir insanın saçı hep yağlı hem de elektriklenen durumda olmaması gerekiyor bence…  Çünkü yağlı saçın düşmanı, saç kremleridir. Çünkü o saç kremleri saçınızın daha hızlı yağlanmasına yol açar, evden havalı havalı çıkarsınız, sonra eve bir gelirsiniz ve aynaya bakarsınız ki o sabah evden çıkan kız yoktur artık.

Bugüne kadar kaç farklı saç kremi alıp, denedim bilmiyorum. Çoğu da birazcık kullanılmış şekilde dolapta unutuldu, taşınma dönemlerinde son kullanma tarihleri kontrol edilip çöpe gitti.

Kuaförümün tavsiyesiyle kendilerinden Small Talk satın aldım, sanırım 50 TL gibi bir rakamdı. 1,5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum, çok azıcık kullanmak yeterli oluyor.

Tasarımında iki sıkıntı var, birincisi kapağı kilitlenmediği  için taşıyamıyorum, belki de ben beceremedim :).  İkincisi ise, bi süre kullanmayınca, ağız kısmında başlık kadar kısmı donuyor. Hem hoş olmayan görüntü hem de dikkat etmez saçınıza o katılaşmış kısmı sürerseniz, berbat oluyor.

Bu iki olumsuz yön dışında çok severek kullanıyorum.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*