Elidor Kuru Şampuan

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Siz de yağlı saç tipine sahip ve her gün saçlarınızı yıkamak zorunda kalıyorsanız hatta bazı günler bu günde ikiye çıkıyorsa, dolabınızda bir adet kuru şampuan bulundurmanızı tavsiye ederim. Kuru şampuana pek inancım yoktu. Fakat bir gün alışveriş yaparken Elidor’un 2 ürün alana saç maşası hediye kampanyasını görünce dayanamayıp, aldığım ürünün yanına bir de kuru şampuanı ekledim. Sitesinden de incelemek isterseniz buyrun, ben tabii ki yağlı saçlar için olan yeşil Elidor Kuru Şampuanı satın aldım.

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Dolabımda da uzun süre ihtiyaç duymadan bekledi. Ve o gün gelip çattı, sabah duş alamayacak kadar geç uyanınca hızlı şekilde evden çıkmam gerekiyordu. Aynada saçlarımın halini görünce Elidor Kuru Şampuanı deneme vaktinin geldiğini anladım.

Önce kutuyu iyice çalkalıyorsunuz. Sonra tutam tutam ayırdığınız saçlarınıza şampuanı sıkıyorsunuz. Kafanızda pudralı bir görünüm oluşuyor, endişelenmeyin. Saç diplerine masaj yaparak saçınıza sıktığınız şampuanı yediriyorsunuz. İnce dişli olmasını tavsiye ederim, saçlarınızı tarıyorsunuz ta ki pudralı görünüm yok olana kadar. Saçlarınız sönük görünüyor ise fön makinasıyla da biraz havalandırabilirsiniz.

Kuru şampuanı ben başarılı, hatta hayat kurtarıcı buldum. Tavsiye ediyorum 🙂

Şu konuda da yardımcı oluyor, yağlı saçlara sahip kişiler saçlarını her gün yıkamak zorunda kaldığı için kafa derisinde kuruluk meydana gelebiliyor. Her ne kadar doğru şampuanı bulmuş olsanız da özellikle mevsim geçişlerinde, kış aylarında sıcak su ile yıkamaktan da kaynaklı saçın yağlı olmasına karşın ciltte ciddi bir kuruluk oluşabiliyor. Benim gittiğim doktorların da tavsiyesi her zaman her gün değil de gün aşırı saçları yıkama yönünde oldu. Bunu yapabilmek için de destek ürün olarak kullanabilirsiniz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*