Hakkımızda

“sizinicindenedik” fikri ne olarak, nereden, nasıl, kimlerden, neden ve ne zaman çıktı?

Aslında her bir araya geldiğinde “şöyle bir şeyler mi yapsak?”, “böyle bir işe mi kalkışsak?” üzerine yapılan hararetli konuşmaların sonucunda vücut bulan en somut fikirdi =)

Hepimiz her gün bir şeyleri deneyimliyoruz. Bir yerlere gidiyoruz, bir şeyler yiyoruz-içiyoruz-tüketiyoruz. Olumlu ya da olumsuz gözlemlerimiz-tecrübelerimiz oluyor.

İşte başımıza gelenleri ilginç ya da sıradan demeden başkalarına aktarma dürtüsü ağır bastığında bizim için ortaya çıkan fikir “sizinicindenedik.com” oldu.

Bizler deneyimlerimizi tamamen amatör bir ruhla paylaşmak için güçlerimizi burada birleştirdik. Tecrübelerimizi çektiğimiz fotoğraflar ve yorumlarla birleştirip bu heyecanlı amatör ruhumuzla ve tüm samimiyetimizle sizlere sunuyoruz. Evet biliyoruz, bir çok bilgi ‘internette’ yer alıyor. Fakat ne kadarına güvenmeli, ne kadarı doğru? Ne kadarı gerçekten objektif? Ne kadarında “kirli bilgi” ne kadarında “gerçek bilgi” var? İşte bu soruları sorduğumuzda bildiklerimizi tarafsızca paylaşma isteğimiz güçlendi ve böylece maceramız başladı =)
Sizin için denediklerimizi paylaşıyor, iyi bilgilenmeler diliyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*