Kinetix vs Skechers

Ben rahat bir ayakkabı aldım mı ağzı bir yere burnu bir yere gidene kadar ayağımdan çıkarmam. Bu noktada tahmin edeceğiniz üzere hava güzelse hep spor ayakkabı giyerim. Bu yazımda da 2 hafta önce aldığım Kinetix spor ayakkabımı size anlatmak istiyorum. Çünkü ben son 2 yıldır sadece Skechers giyiyordum hatta herkese de tavsiye ediyordum ama maalesef yamuk bastığım için bir ayakkabı üç ayda yamuk yumuk oluyordu. Ama yumuşak tabanı ve rahatlığı nedeni ile de vazgeçemiyordum.

Bu sezonda Skechers almaya gittik ama içim kan ağlaya ağlaya (kolay değil bir ayakkabı neredeyse 350 TL.). Neyse Skecherslara bakarken aşağıdaki Kinetix’i gördüm., memory foam tabanı vardı. Elleyince yumaşak yumuşak çok hoşuma gitti. Dışı da daha sağlam ve yamuk basınca kolay yamulmayacak gibiydi. Fiyatına gelince 110 TL’ydi ve bir Skechers parasının neredeyse üçtebiriydi. Dedim ki deniyeyim 🙂 En kötü ihtimalle 2-3 ay giyerim diye düşündüm.

Peki Kinetix mi Skecher mı almalı derseniz?

Ben Kinetix taraftarıyım, çünkü 15 gündür giyiyorum ve tabanında en ufak bir çökme ayakkabının şeklinde bir yamulma olmadı. Pamuklar üzerinde yürüyorum. O kadar memnun kaldım ki burada gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Peki siz spor ayakkabıda hangi markayı tercih ediyorsunuz ve neden? Lütfen görüşlerinizi yazımızın altına yorum olarak bırakın ve tüm okuyucularımız görüşlerinizden faydalansın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*