Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Yaklaşık 10 ay önce Hayat hayatımıza girdi ve bu sürede kendisi tüm vaktimi yediği için bloga yazı ekleyemedim. Fakat anne olmayla birlikte hayatımda hiç görmediğim bir sürü yeni ürün deneme fırsatım oldu. Bu nedenle artık bol bol yazabileceğim. İlk deneyimim Lansinoh’un elektrikli ve tekli süt sağma makinesi ile ilgili. Maalesef doğumdan sonra bir terslik yaşadım ve 3 gün hastanede kaldım bu süreçte apar topar araştıramadan süt sağma makinesi almamız gerekti. Ben Philips mi alsak filan derken Lansinoh daha ucuz olduğu için ve Lansinoh’un ürünleri genelde göğüs sağlığı ile ilgili olduğu için onu tercih ettik.

10 aydır her gün kullanıyorum ve oldukça memnunum. Bilmeden verdiğimiz bir karar çok güzel bir marka ile tanışmamızı sağladı. Hatta o kadar ki başka arkadaşlarımın da ürünü almasına vesile oldum.
Gelelim ürünün artılarına,

Ürünün bence en güzel özelliği kendisi ile uyumlu bir çok seçeneği olması. Makine ile bir tane plastik biberon geliyor fakat siz ek olarak süt sağma poşeti ya da 4 lü yedek plastik biberon takımı ya da cam biberon alabiliyorsunuz. Lansinohun kendi ürünleri direk makinaya bağlanabiliyor. Böylelikle sağıp boşaltma derdiniz olmuyor, nasıl saklayacaksanız onun içine sağıyorsunuz sütünüzü.

Bir diğer güzel özelliği çekiş gücü, sütünüz diğer makinalara göre çok daha hızlı gelmeye başlıyor (arkadaşlarım kendi makinalarından memnun olmayıp bunu aldıklarında belirttiler).

Ürünün her parçası ayrı ayrı satılıyor. Bir problem yaşamanız durumunda arızalı olan parçayı satın alma imkanınız var. (Şimdilik bir arıza yaşamadım ve böyle bir süreci denemedim.)

Beni ürün ile başka mutlu eden şey de Gaziemir Serbest Bölge’de gittiğim bir toplantıda Lansinoh ürünlerinin orada üretiliyor olduğunu öğrenmem oldu. Ürün etiketine hiç dikkat etmemişim 🙂

Lansinoh’la ilgili en geniş ürün yelpazesini Joker Mağazaları’nda bulabilirsiniz. Ben genelde oradan alıyorum. Diğer yerlerde belli başlı çeşitleri oluyor fakat Joker’de her türlü seçenek var.

Siz hangi markayı kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Lütfen bu blog yazısının altına belirtin. Hatta Lansinoh kullanıyorsanız sizin de yorumlarınızı duymak beni mutlu eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*