Nevizade Meyhane- İzmir/Bayraklı

Nevizade Meyhane İzmir’in ünlü meyhanlerinden. Ezgiciğimizin doğum gününü kutlamak için seçtik bu mekanı. Nedeni biz de bilmiyoruz sizin için denemekti asıl amacımız 🙂

Bayraklı Sahil’de kolayca bulunabilen bir yerde.İçeri bir girdik isme özel balonlar asılmış ortam neşeli belli ki özel kutlamalar da var. Sahnesi güzel ve büyük. Mekanın her yerinden rahatça görülüyor.

Nevizade Meyhane

Türk sanat müziği ve fasılla başladı gecemiz.

Bu arada karnımız ac gözümüz masaya gelen mezelerde. Eğlenemiyoruz ama herhalde açız biraz yiyip içelim açılırız dedik 🙂

Meze çeşidi bol ortaya getiriyorlar bittikçe ilave de yapıyorlar ancak lezzetli değil. Ara sıcak olarak börek var.Biz et menü istedik bununla beraber kuzu şiş mi adana mı diye soruyorlar.

Ancak porsiyonlar kesinlikle çok az ayrıca et menü tercih etmemize rağmen tavuk incik de getirmişler.

Nevizade Meyhane’de fix menü fiyatları şu şekilde;

Et :125 tl

Tavuk: 100 tl

Aradaki 25 tl fark ziyan oluyor. İllaki deneyeceğim diyorsanız tavuklu menüyü tercih edin derim.

O akşam iki evlenme teklifi, on iki doğum günü kutlamasına denk geldik 🙂 Bu arada sahne sürekli değişiyor.Üç kişiden oluşan oryantal ekibi,pop & rock & tsm ortaya karışık söyleyen bir grup bir de balkan band tarzı bir ekip vardı.

Eğlence anlayışı zevke göre değişir ancak ben bu kadar kozmopolit bir eğlenceden hoşlanmadım 🙂 Tekrar tercih edeceğim ve önereceğim bir mekan olamadı maalesef.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*