Teangle Teezer Tarak Denemem ve Yorumlarım

Bugün sizlere, ürün denemelerimi paylaştığım bu blogda geçen hafta aldığım ve deneyip çok memnun kaldığım bir ürün olan Tangle Teezer tarak hakkında yazmak istiyorum.

Öncelikle belirtmeliyim ki, Tangle Teezer tarak ile tanışana kadar saçlarımı taramak adeta bir işkenceydi. Özellikle kalın ve kabarık saçlara sahip olduğum için, tarama esnasında bazı kısımları tarayamayıp saçlarımın kırılmasına yol açıyordu. Hatta boyalı saça perma yaptırma gafletine düşmüş bir insan olarak saçlarım deli saçı gibi diyebiliriz. Tangle Teezer, saçlarımdaki bu sorunu çözmeye yardımcı oldu.

Tangle Teezer tarağını Sephora mağazasından aldım. Fiyat olarak biraz pahalı (279.5 TL) olsa da, saçlarımın sağlığı ve rahatlığı için tek seferlik bir yatırım olarak düşündüm ve denemeye karar verdim.

Kullanmaya başladığımda, Tangle Teezer’ın saçlarımı acıtmadan ve zorlanmadan taradığını fark ettim. Saçlarım adeta kayarak açılıyor ve tarama işlemi artık daha keyifli bir hale geldi. Tangle Teezer tarak sayesinde saçlarımın daha sağlıklı ve güçlü olduğunu gözlemledim. Bu konuda eşim tarağın zorlandığı yerleri çaktırmadan atladığını ve taramadığını söylüyor ama ben saçımda bir dolaşıklık görmüyorum. En azından önceki taramalarıma göre süreç oldukça rahatladı ve saçlarımın parlaklığı arttı.

Tangle Teezer’ı denemek isteyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem saçlarınızın sağlığı için hem de tarama işlemini daha rahat ve keyifli hale getirmek adına, bu yatırımı yapmaya değer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*