Mobil Uygulamalar

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda

Bana Pazartesi Ne Var?

Vodafone Yanımda Uygulaması, Pazartesi günü “Bana Ne Var?” sürprizleri nedeniyle telefonumda yer işgal etmesine izin verdiğim bir uygulama! Yoksa telefonumda yer tutmasına izin vereceğimi sanmıyorum. Uygulama ilk olarak çok yavaş, özellikle de pazartesi günleri 🙁

Pazartesi günleri haftalık sürpriz hediyeni alabiliyorsun. Vodafone Yanımda Uygulaması genel olarak 2 seçenek sunuyor. Alternatiflerden biri bir mağaza ya da mekandan indirim sunarken diğeri de genelde süreli kullanımda internet ya da konuşma sunuyor.

Ben genel olarak interneti seçiyorum. Diğer seçenekler çok cazip gelmiyor.

Sürpriz

Uygulamada Vodafone kullanıcılarına özel tanımlanmış Marka Fırsatlarını da görebiliyorsunuz. Malesef ben bugüne kadar pek etkin kullanmadım. Zaten uygulamanın en sık karşılaşılan sorunlarından biri de sürekli olarak “Beklenmeye bir hata oluştu.” uyarısını vermesi  o da uygulamayı kullanma isteğinizi baltalıyor.

Vodafone gibi büyük bir firma için, bir yandan Beyazıt Öztürk’lü reklam yatırımları yaparken diğer yandan bu kadar acemice bir uygulama sunması çok da kabul edilebilir değil!

Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile de bu basit hatalar, bekleme süreleri, beklenmeyen hata vermesi de malesef düzelmedi.

İnternet hediyeleri ile pazartesi günleri mutlu eden fakat acemi uygulamasıyla pazartesi sendromunu iliklerimize kadar hissettiren uygulamanın önümüzdeki günlerde daha kaliteli hizmet vermesi dileğiyle…

Yazar Hakkında

Dilek Çetin

Yorum Yaz